Někteří ze soukromých podnikatelů to mají v životě těžké. Zatímco by se jim mělo v ideálním případě vést skvěle a mělo by se jim dařit všechno, na co jenom sáhnou, je realita často přesně opačná. Podnikatelský záměr selže, odběratelé nejeví zájem nebo neplatí, dodavatelé nedodávají to, co by měli, tak, jak by měli, stát podnikatele ždíme formou daní a dalších odvodů a dusí je stále novými a novými zákony, předpisy a nařízeními, občas dojde k nějaké té nehodě či přírodní nebo jiné pohromě, a rázem je podnikatel v koncích. Kolikrát jenom nemá v takové chvíli prostředky ani na to, aby vyžil a udržel svoji firmu v chodu!
Jenže žít se chce a pracovat se musí. A tak podnikatelé, jimž se právě nevede, obvykle usilují o získání nějaké půjčky. Aby tuto využili namísto vlastních finančních prostředků k investicím a záchraně toho, co se ještě dá v jejich podnikání spasit. A z půjček je obvykle jejich volbou podnikatelská hypotéka Nebankovní hypotéky. Je logické, proč tomu tak je, proč takoví podnikatelé žádají právě o zmíněnou nebankovní nabídku. Zde se totiž nemusí dokládat skvěle vypadající daňové přiznání žadatele, zde není třeba mít závratné příjmy, dokonalé registry dlužníků a jiná pozitiva. Na rozdíl od bank se tu totiž nerozhoduje o udělení či neudělení půjčky na základě těchto kritérií. Tady je zásadní to, aby se člověk za onu hypotéku zaručil zástavou vlastní nemovitosti a měl na splácení půjčených finančních prostředků i s úroky.
Kdo se dokáže zaručit za splácení zmíněným způsobem, má tu své jisté. Dostane potřebné finance, třeba i hodně velkou částku, a splácet pak může třeba i třicet let. A to je pochopitelně dost dlouhá doba na to, aby si dotyčný podnikatel dal své věci do pořádku, aby svoji firmu opět postavil na nohy a tato mu zase začala vynášet. Což je tím, co je u soukromého podnikání to nejdůležitější.
Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress